Підрив на Каховському водосховищі не впливає на водопостачання міста — міський голова Дніпра Філатов

. Фото: Depositphotos.com

Підрив на Каховському водосховищі не має впливу на водопостачання міста Дніпро. Про це міський голова Борис Філатов написав у своєму Telegram-каналі.

"Зараз міськводоканал спостерігає різке підвищення забору води мешканцями міста. Прошу заспокоїтись та припинити паніку", — повідомив він.

У комунальному підприємстві "Дніпроводоканал" зазначили, що наразі всі об’єкти водопостачання та водовідведення міста працюють в штатному режимі. Послуги надаються в повному обсязі. "Зараз у місті спостерігається різке збільшення водоспоживання. Водорозбір зріс на 25 %. Люди піддалися паніці і почали робити зайві запаси води. Просимо дніпрян не піддаватися на різні інформаційні вкиди і довіряти інформації з офіційних джерел. Фахівці "Дніпроводоканалу" готові до різних позаштатних ситуацій", — сказав директор підприємства Юрій Гамазинський.

Що відомо про підрив військами РФ Каховської ГЕС

Російська армія підірвала Каховську гідроелектростанцію в Херсонській області. Машинну залу станції повністю зруйновано, вона не підлягає відновленню. Близько 80 населеним пунктам, у тому числі Херсону, загрожує підтоплення.

Рівень води в Каховському водосховищі стрімко знижується, почалась евакуація населення з потенційних районів затоплення.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро