Картини двох художниць з Дніпропетровщини — серед переможців всеукраїнського Шевченківського конкурсу

. Дніпропетровська обласна військова адміністрація

Валерія Вертепчук і Анастасія Земляна з Дніпропетровщини увійшли до числа 50 переможців всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої!". Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Роботи дівчат визнали одними з кращих у номінаціях декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

Випускниця криворізької художньої школи Валерія Вертепчук представила на конкурс свою дипломну роботу — написану гуашшю та аквареллю картину "Муза Кобзаря".

"Вона працювала над картиною декілька місяців. Хотіла показати, як народжувалися вірші Шевченка і що його надихало", – розповіла директорка школи Оксана.

Робота 16-річної Анастасії Земляної з Петриківки — "Українська обрядова хустка". Вона виконана Петриківським розписом і яєчною темперою – сумішшю гуаші з яєчним жовтком і клеєм.

"Анастасія придумала свій варіант традиційної української хустки. Самостійно працювала над композицією, підбирала кольорову гаму. Це холодні весняні кольори, які асоціюються з березнем", – сказала її викладачка Марія.

Загалом журі обрали 50 найкращих робіт з усіх регіонів України. Конкурс проходив вже 22-й рік поспіль.

Читайте також

Проілюструвала 57 книг українських письменників. На Дніпропетровщині представили виставку художниці Софії Караффи-Корбут

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро