Ракетний удар по багатоповерхівці у Дніпрі: 64 квартири зруйновані вщент, розпочато обстеження будинку

. Суспільне Дніпро

Зруйновано два під`їзди і знищені вщент 64 квартири у багатоповерхівці Дніпра, куди 14 січня 2023 року влучила російська ракета. Про це під час онлайн-пресконференції в одному з медіа-центрів у Києві повідомив міський голова Борис Філатов.

"На перших поверхах зруйнованих під`їздів розташовувалися медична амбулаторія і приватний магазин, квартир там не було", — розповів він.

За словами очільника міста, комунальники вже почали інструментальне обстеження будинку, аби встановити, скільки пошкоджених квартир доведеться демонтувати. Попередньо, результати будуть за два тижні.

Якщо таких квартир буде під 200 — людей розселятимуть, зазначив Філатов.

Нині ж проводиться анкетування мешканців будинку щодо їхніх потреб.

"Там десь 20 питань. Люди писатимуть, що їм потрібно. Зрозуміло що це житло. Але хтось втратив майно, речі, меблі, документи. Наприклад дітям, які втратили планшети чи ноутбуки для дистанційного навчання, ми їх видаватимемо", — сказав міський голова.

Він додав: наразі міська влада докладає зусиль, щоб зібрати гроші і роздати їх мешканцям багатоповерхівки. Окрім виділених з міського бюджету по мільйону гривень кожній родині, яка втратила житло, передбачається грошова допомога від обласної військової адміністрації та благодійників. Нині розробляється механізм видачі цих коштів.

Що відомо

  • 14 січня армія РФ вдарила ракетами по Дніпру, повідомив голова ОВА Валентин Резніченко. За оновленими даними з обласної військової адміністрації, загинули 46 людей.
  • Станом на 20 січня безвісти зниклими внаслідок ракетного удару 9 людей, ще 9 — неопізнані.
  • Відомо також про 80 поранених. Наразі в лікарні 22 травмованих, з них 3 дітей. Стан середньої тяжкості.
  • Міська влада Дніпра надасть по мільйону гривень допомоги готівкою громадянам, що втратили житло внаслідок ракетного удару.

Читайте також

У Дніпрі мешканцям зруйнованих через ракетний удар квартир анулюють борги за комуналку і нададуть безкоштовні послуги

Відновити паспорт, оформити матеріальну допомогу. Для потерпілих через ракетний удар по Дніпру відкрили штаб: адреса

97 квартир зі зруйнованого ракетою будинку у Дніпрі не підлягають відновленню: попередні висновки комісії

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро