Від початку повномасштабної війни надзвичайники Дніпропетровщини знешкодили 6 тисяч боєприпасів

. ДСНС Дніпропетровщини

Від початку повномасштабної війни в Україні надзвичайники Дніпропетровської області знешкодили майже 6 тисяч боєприпасів. Про це йдеться в повідомленні телеграму Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Наразі піротехніки обласного управління ДСНС розміновують території трьох регіонів: Дніпропетровщини, Херсонщини та Харківщини. Загалом уже обстежили понад 180 гектарів території.

"Рятувальники працюють у надскладних умовах. Часто під сирени повітряних тривог. Отримують колосальне фізичне та психологічне навантаження", – зазначив начальник управління ДСНС України в області Андрій Кульбач.

За повідомленням, з 24 лютого 2022 року рятувальники Дніпропетровщини майже 2 тисячі разів виїздили на ліквідацію наслідків атак російської армії. Зокрема, вони ліквідовували пожежі, що сталися в результаті обстрілів, розбирали завали зруйнованих будівель, рятували людей.

Що відомо

18 жовтня піротехніки Дніпропетровщини знищили сучасні вибухонебезпечні предмети на території двох областей, йдеться на сайті ДСНС Дніпропетровської області. 36 боєприпасів знешкодили на Дніпропетровщині, ще 11 — на Херсонщині.

Читайте також

"Найскладніше – шукати людей під завалами". Історія рятувальника з Дніпра Ігоря Гетала

За тиждень у громадах Криворізького району Дніпропетровщини знешкодили пів сотні боєприпасів

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро