Без гостей та святкувань. У Дніпрі одружився військовослужбовець ЗСУ зі своєю обраницею

. Суспільне Дніпро

У Дніпрі одружилися військовослужбовець Збройних сил України Олександр та його наречена Вікторія. За словами Вікторії, Олександр отримав поранення на фронті та після виписки зі шпиталю одразу зробив їй пропозицію.

Вікторія та Олександр вирішили взяти шлюб спонтанно. Замість весільної сукні жінка була одягнута у джинси та спортивну кофту, а в руках нареченої — букет тюльпанів.

"В цей тяжкий час для нашої країни та для всього нашого народу, ми ухвалили важливе рішення та одружились. Українці саме цим і славляться – родинні традиції наше багатство", - говорить наречений.

"Війна скінчиться скоро, це ненадовго", - каже наречена. Суспільне Дніпро

Разом подружжя вже півроку. Олександр з Білої Церкви, Вікторія з Сєвєродонецька. Познайомилися близько року тому на спортивному майданчику.

Чоловік каже: раніше був спортсменом, зараз хоче стати на ноги та повернутись, як і до захисту Батьківщини так і до спорту, якщо буде на то можливість.

Підтримати закоханих сьогодні приїхав їхній друг Віталій. Чоловік розповідає: він допоміг нареченим організувати весілля.

Молодята одружувались у місцевому РАГСі. Суспільне Дніпро

"Нам потрібно більше таких позитивних емоцій. Нащо створюється родина? Щоб були діти, які будуть жити в нашій Україні", - говорить друг молодят.

Вікторія каже, після Перемоги відзначать весілля з друзями та родичами, буде біла сукня, фата та шлюбна подорож. Обов'язково народить коханому сина.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро