Перейти до основного змісту

"Конотопська відьма" — на першому місці в українському Netflix за тиждень

Кадр з фільму "Конотопська відьма". FILM.UA

Стрічка "Конотопська відьма" режисера Андрія Колесника посіла перше місце в українському Netflix цього тижня.

Щовівторка стримінгова платформа Netflix публікує рейтинг найпопулярніших фільмів і телепроєктів англійською та іншими мовами. У цих списках фільми ранжують на основі переглядів з понеділка по неділю попереднього тижня. В окремих списках Netflix подає лідерів перегляду для майже 100 країн світу.

Ігровий фільм "Конотопська відьма" посів перше місце в Україні. Також у десятку найпопулярніших увійшли:

  • Family Pack;
  • "Зріз часу";
  • "Брати Супер Маріо в кіно";
  • "Напад";
  • "Самотня планета";
  • "Темні часи";
  • "Співай 2";
  • "Співай";
  • The Shadow Strays.

Про фільм "Конотопська відьма"

Як писало Суспільне Культура раніше, стрічка розповідає історію кривавої та жорстокої помсти прадавньої відьми з Конотопу російським окупантам, які вбили її коханого.

Фільм Андрія Колесника і Film.UA замикає п'ятірку рейтингу найкасовіших українських фільмів від Dzuga MDB. "Конотопську відьму" за їхніми даними від часу початку прокату на великих екранах 22 серпня переглянув 347 131 глядач. Стрічка загалом зібрала 55 612 709 грн касових зборів, відтепер вона буде доступна для перегляду онлайн на американській стримінговій платформі Netflix, а також на "Київстар ТБ".

За перші чотири дні прокату більм зібрав 11 960 941 гривню боксофісу. А по завершенні четвертого тижня прокату стрічка зібрала понад 1 мільйон доларів.

Автором ідеї та сценаристом став Ярослав Войцешек, який був сценаристом мультфільму "Мавка. Лісова пісня".

Фільм знімали у листопаді-грудні 2023 року. Голову героїню грає акторка Тетяна Малкова. Також у стрічці з'являються Тарас Цимбалюк, Павло Вишняков, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев.

У зйомках брали участь військові: ветеран війни Назар Грабар, військовий ЗСУ Олександр Печериця, чинний офіцер батальйону "Свобода" Володимир Ращук.

Автори стрічки долучили також військових консультантів, які допомогли дістати бойову техніку: в кадрі з'являється справжній БТР, який "затрофеїли" на Житомирській трасі у перші дні пісня початку повномасштабного вторгнення.

А детальніше про історію персонажки повісті Григорія Квітки-Основ'яненка, яка й зараз надихає українських кіно- й театральних режисерів, читайте в матеріалі Суспільне Культура.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media

Топ дня

Вибір редакції