Перейти до основного змісту

TEDxKyiv у Британії: українські спікери виступатимуть на сцені дводенного фестивалю ідей

Постер до фестивалю ідей у Великій Британії. TEDxKyiv

Українські спікери виступлять на події, організованій TEDxKyiv спільно TEDxBrayfordPool у Великій Британії — United By Ideas. Це дводенний україно-британський фестиваль ідей, до нього можна буде долучитися онлайн.

Про це повідомляє TEDxKyiv.

United By Ideas відбудеться 2–3 листопада у британському Лінкольні.

"Для команди TEDxKyiv цей проєкт можливість говорити голосно про українців та Україну далеко за її межами. У співпраці з TEDxBrayfordPool вони створюють простір для важливих й ціннісних історій від британських та українських спікерів", — зазначають в організації.

Серед спікерів і спікерок з України:

  • Валерій Дзех, військовослужбовець і професійний лялькар (тема виступу "Як війна змінює культуру та фронтовий ляльковий театр");
  • Юлія Любченко, художниця;
  • Юлія Логвиненко, біотехнологиня, старша спеціалістка з регуляторних питань;
  • Ольга Овчарук, професорка Національної академії керівних кадрів культури й мистецтв у Києві, запрошена професорка Університету Лінкольна;
  • Ірина Муха, співачка й авторка пісень, лідерка гурту MUHA та керівниця Ukrainian School Band у Ноттінгемі;
  • Дар’я Чижик, фотографиня, яка вивчає фотографію в Університеті Лінкольна;
  • Джейн Давидюк, Fractional COO в OpsLab, операційна експертка з 9-річним досвідом роботи у швидкозмінних стартап-середовищах.

Детальніше про програму обох днів можна дізнатися на офіційному сайті події.

Долучитися до трансляції може кожен охочий на YouTube-каналі TEDxBrayfordPool, або особисто у Британії: 2 та 3 листопада.

TEDx це програма локальних, самоорганізованих заходів, які об'єднують людей, що діляться досвідом.

TEDxBrayfordPool був заснований у 2011 році, а TEDxKyiv — у 2009 році.

TEDxUCU вирішив припинити свою діяльність

Організація, яка базувалася в Українському католицькому університеті у Львові, вирішила припинити свою діяльність.

У них виник конфлікт із головним офісом TEDx у Нью-Йорку — ті відмовилися публікувати промову військовослужбовця та історика Максима Осадчука "Війна як криза, війна як можливість".

Американські колеги вирішили, що промова містила контроверсійні, ворожі та расистські висловлювання про росіян. І додали, що узагальненням про націю, які базуються на діях її уряду, немає місця на платформі.

Попри пояснення та аргументи з посиланням на правозахисні організації, науковців та представників світової академічної спільноти, досягнути порозуміння не вдалось.

"Риторика, яку використовує Максим, є об'єктивно расистською та упередженою. Незалежно від контексту, расистським узагальненням немає місця на майданчику TEDх, ми не можемо транслювати це на глобальній платформі з мільйонами глядачів. Несправедливі дії авторитарного уряду не представляють і не можуть репрезентувати націю загалом", — йдеться у відповіді TEDх локальному осередку.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media

Топ дня

Вибір редакції