Головою наглядової ради Українського інституту обрали українську науковицю, кандидатку політичних наук і головну редакторку англомовного видання UA: Ukraine Analytica Ганну Шелест.
Про це повідомляє Український інститут у Facebook.
Шелест понад 10 років працювала старшою науковою співробітницею одеського відділення Національного інституту стратегічних досліджень при президентові України. Вона також із 2014 року працювала науковою співробітницею Оборонного коледжу НАТО в Римі.
Пізніше вона стала директоркою безпекових програм і глобального залучення Ради зовнішньої політики "Українська призма". Шелест також є запрошеною старшою дослідницею Центру дослідження європейської політики (СЕРА, Вашингтон) та шеф-редакторкою англомовного видання UA: Ukraine Analytica.
Наглядова рада Українського інституту: склад та функції
Наглядова рада в Українському інституті займається контролем діяльності установи та консультаціями. Саме вона обирає пріоритетні напрями роботи відомства, розподіляє ресурси та майно, стежить за виконанням статуту організації.
Голова наглядової ради скликає засідання органу та здійснює статутні повноваження. У раді є представники трьох міністерств, громадянської спільноти, відомі дієвці культури.
Членів наглядової ради призначають строком на три роки. Крім Шелест, туди увійшли:
- громадська активістка Олександра Бакланова;
- заступниця міністра МЗС Ірина Боровець;
- колишній заступник міністра МКСК Ростислав Карандєєв;
- український журналіст Вадим Карп’як;
- народна депутатка від "Слуги Народу" Євгенія Кравчук;
- заступник міністра освіти Євген Кудрявець;
- українська письменниця і публіцистка Тетяна Малярчук;
- українська журналістка-міжнародниця Ольга Токарюк;
- український дизайнер Олександр Трегуб;
- американський україніст Рорі Фіннін;
- президентка громадської організації Razom for Ukraine Дора Хом'як.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media