Модний дім Balenciaga представить свою нову колекцію у відеогрі

. Ілюстративне фото, Unsplash

Дім моди Balenciaga представить свою нову осінь/зима на 2021 рік колекцію за допомогою відеогри. У ній гравці будуть переміщатися по віртуальному світу, виконувати завдання і зустрічатися з персонажами, одягненими в нові дизайни бренду.

Як повідомляє BBC, презентація колекції осінь-зима 2021/2022 в інтерактивному форматі запланована на 6 грудня. Гра називається "Afterworld: The Age of Tomorrow" і буде доступна для проходження через браузери.

Як повідомляє видання WWD, "Afterworld: The Age of Tomorrow" – це "алегорична пригода", дія якої відбуватиметься у 2031 році. За словами представників Balenciaga, це буде "найбільший з будь-коли реалізованих масштабних відеопроєктів", створений із застосуванням найсучасніших технологій.

“Тема осінньої колекції Balenciaga – людська доля в інтерактивній гейміфікованій подорожі. Спершу  може здатися, що світ руйнується, але це далеко не антиутопія. Замість цього ми повільно повертаємося до більш здорового балансу природи та індустрії”, – розповіли в коментарі WWD представники бренду.

Пандемія змусила шукати нові формати

Пандемія COVID-19 змінила звичну модель того, як світові модні бренди демонструють свої нові колекції.

Так, Burberry представила свою останню колекцію у вересні через Twitch, а Gucci запросив співака Гаррі Стайлза допомогти продемонструвати свою останню колекцію в мінісеріалі з семи епізодів.

У квітні бренд одягу 100 Thieves представив всю свою колекцію вуличного одягу в грі "Animal Crossing: New Horizons для Nintendo Switch". А минулого місяця Balenciaga запустила на YouTube свою літню колекцію 2021 року.

Менеджер з маркетингу Ентоні Блейкмор сказав, що люди втомилися від інтернету через пандемію, тому бренди вимушені нові способи зацікавити споживачів.

"Гейміфікація нової колекції Balenciaga - відмінний приклад того, як інноваційні методи цифрового маркетингу можна використовувати не тільки для продажу одягу, а й для створення захоплюючих і приємних цифрових вражень", - сказав він.

Майкл Брена, керуючий директор магазину одягу Oh Polly, попередив, що бренди повинні бути готовими підтримувати й надалі цей новий рівень інновацій.

"Після того, як пандемія закінчиться, клієнти, як і раніше, будуть очікувати такого ж рівня взаємодії з боку брендів, з якими вони провели свій 2020 рік", - зазначив він.