Більше нагород, ніж у Майкла Джексона: хто встановив новий рекорд на American Music Awards

. Тейлор Свіфт. Фото: АР

Американська співачка Тейлор Свіфт отримала 32 нагороди American Music Awards – найбільше в історії премії. Попереднім рекордсменом із 24 нагородами був Майкл Джексон.

Про це повідомляє пресслужба American Music Awards.

У 2020 році Тейлор Свіфт вшосте стала співачкою року за версією АМА, а також забрала нагороди за найкращий відеокліп на свою пісню "Cardigan" та стала улюбленою поп/рок співачкою Америки. Таким чином, Свіфт зібрала 32 нагороди American Music Awards, що стало новим рекордом. До цього найбільше нагород АМА у різних категоріях отримував популярний виконавець Майкл Джексон – 24 призи.

American Music Awards – престижна американська музична премія, щорічне вручення якої відбувається з 1973 року. На відміну від "Ґреммі", де переможців визначає жюрі, АМА вручають за підсумками голосування глядачів та фанатів музичних виконавців.

Тейлор Свіфт розпочала активну музичну кар'єру у 2004 році. За версією АМА вона є виконавицею десятиліття, два її альбоми в стилі кантрі та попмузика зібрали найбільше американських музичних нагород в історії США.

Що відомо

  • Біллі Айліш і Тейлор Свіфт отримали найбільше номінацій музичної премії Billboard Music Awards 2020.
  • Тейлор Свіфт посіла друге місце у рейтингу найбільш оплачуваних співаків десятиліття.
  • У 2017 році Time назвав Тейлор Свіфт однією з людей року через повідомлення про сексуальні домагання.