Троє невідомих чоловіків із драбиною 8 серпня демонтували супутникову тарілку з новим твором британського стритарт-митця Бенксі — вовком, що виє. Це сталося в районі Пекгем на південному сході Лондона. Пресгрупа Бенксі підтвердила крадіжку.
Про це повідомляє BBC London.
Протягом чотирьох останніх днів Бенксі створює та публікує в соцмережах свої роботи. У основі всіх творів — зображення тварин. У новій роботі він за допомогою трафарету зобразив вовка, що виє. Художник помістив його на супутникову тарілку, яка нагадує повний місяць. Однак за декілька годин після створення роботи її вкрало троє невідомих. Один із чоловіків був у масці. Він заліз по драбині на дах, від'єднав супутникову тарілку, передав своїм спільникам, після чого вони миттю покинули місце крадіжки разом із твором мистецтва.
Це вдалось зафільмувати очевидцю події. Відео інциденту опублікувало BBC London.
Пресгрупа Бенксі повідомила BBC, що вони "вірять", що вовка вкрали. Наразі поліція Лондона повідомила BBC, що нікого з підозрюваних не затримала.
Це четвертий день поспіль, коли анонімний художник Бенксі створює роботи в Лондоні про тварин. Спершу він створив гірського козла, що стоїть на підпірній стінці.
Наступними днями він створив зображення слонів, які виглядають з віконниць історичної будівлі.
Останнім графіті були мавпи на мості на мості Брік-Лейн.
Це не перша робота Бенксі, яку крадуть
- Раніше відбувся суд над чоловіком, який вкрав зображення щура біля центра Помпіду в Парижі. Чоловік тоді заявив, що дружить з Бенксі та той попросив його вкрасти роботу.
- У 2022 році в Україні вкрали роботу Бенксі дівчину в бігуді з вогнегасником і протигазом.
Хто такий Бенксі
Бенксі – псевдонім вуличного художника, політичного активіста та режисера з Великої Британії. Його справжнє ім'я досі залишається невідомим, попри численні версії дослідників. Поціновувачі творчості Бенксі захоплюються тим, як він із вандала, що розписував стіни у Великій Британії в 90-х роках, став художником, чиї роботи коштують кількадесят мільйонів доларів на аукціонах у Великій Британії та Америці. Детальніше — читайте в матеріалі Суспільне Культура.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media