У Парижі завершились змагання жіночої спортивної гімнастики: у вільних вправах першість виборола бразильська спортсменка Ребека Андраде. Срібну медаль забрала Сімона Байлз, а на третьому місці опинилась ще одна американська гімнастка Джордан Чайлз.
Жіночі вільні вправи — єдиний вид програми спортивної гімнастики, що виконується під музику. Абсолютною фавориткою цьогорічних переможниць стала Бейонсе — усі спортсменки обрали її пісні.
Суспільне Культури дізналося, які ще пісні обирають олімпійські чемпіонки.
Ребека Андраде
Бразильська гімнастка Ребека Андраде загалом отримала за програму 14,166 балів. Її виконання вправ супроводжувала компіляція з пісень одразу кількох виконавців:
- Бейонсе — End of Time: вона вийшла у четвертому студійному альбомі співачки "4" (2011) і посіла 62 місце в британському чарті синглів;
- Anitta — Movimento da Sanfoninha;
- MC João — Baile de Favela.
Сімона Байлз
Чотириразова олімпійська чемпіонка 2016 року Сімона Байлз, одна з найтитулованіших спортсменок в історії спортивної гімнастики, вільні вправи почала з інструментальної версії пісні ..Ready For It? з альбому Тейлор Свіфт Reputation.
Також у її виступі використано Delresto — спільний трек Тревіса Скота та Бейонсе.
На використання її треку для вільної програми американської спортсменки відреагувала і сама співачка у X (Twitter).
Вона прокоментувала: "Дивилася це стільки разів і все ще не готова. Вона готова до цього".
Джордан Чайлз
Срібна призерка Олімпійських ігор у Токіо Джордан Чайлз має найстрокатіший мешап пісень — аж п'ять, чотири з яких виконує Бейонсе:
- Black Parade — пісня 2020 року, створена після вбивства Джорджа Флойда та протестів, що сталися після цього; вона вшановує чорну культуру та підтримує чорний активізм;
- My House — випущена у 2023 році та є синглом для промо концертного фільму співачки Renaissance: A Film by Beyoncé;
- Energy — п'ятий трек сьомого студійного альбому Бейонсе Renaissance (2022);
- End of Time.
А також Чайлз використала пісню Lose My Breath від американського жіночого попгурту Destiny's Child.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media