Згідно з дослідженням, в середньому лише 48 % серед людей у Великій Британії віком від 16 до 24 років дивляться телевізор протягом тижня. Тільки у 2018 році їхня частка була 75 %.
Про це 31 липня розповідає BBC.
Британське агентство, яке регулює роботу теле- та радіокомпаній Ofcom провело опитування, де виявило, що молодь дивиться традиційне телебачення в середньому 33 хвилини щодня, що на 16 % менше, ніж рік тому. З них лише 20 хвилин витрачають на перегляд прямого ефіру.
Кількість глядачів у віці від 4 до 15 років також зменшується: лише 55 % з них дивилися телевізор щотижня минулого року порівняно з 81 % у 2018 році.
Також спостерігають скорочення глядачів середнього віку (від 45 до 54 років): з 89 % до 84 % з 2023 року, а також падіння на 5 % глядачів у віці від 65 до 75 років.
Втім, телевізор лишається в центрі уваги, оскільки саме на ньому переглядають 84 % відеоконтенту, зокрема через YouTube.
34 % часу, проведеного за переглядом відеосервісу вдома, тепер припадає на телевізор — у порівнянні з 29 % у 2022 році. Серед дітей у віці 4–15 років цей показник зріс до 45 % — у порівнянні з 36 % у 2022 році.
"Але хоча прямий ефір, можливо, і не має тієї універсальної привабливості, яку він мав колись, його роль у фіксації тих важливих моментів, які об'єднують націю, залишається життєво важливою", — зазначають в Ofcom.
Для радіо були кращі новини.
У першому кварталі 2024 року зафіксовано найбільшу кількість щотижневих радіослухачів на всіх пристроях за останні 20 років (трохи менш як 50 мільйонів). Також збільшився і час прослуховування — до 20,5 годин на тиждень.
Після живого радіо наступним за популярністю є стримінгова музика з таких сервісів, як Spotify, Apple Music та Amazon, причому 50 % користувачів слухає ці сервіси принаймні раз на тиждень.
За останні п'ять років частка дорослих, які слухають подкасти щотижня, майже подвоїлася — до кожного п'ятого.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media