Джонні Депп відмовився від ролі у "Фантастичних тваринах" через звинувачення у насильстві

. Кадр з фільму "Фантастичні тварини. Злочини Гріндевальда"

Кіностудія Warner Bros. попросила голлівудського актора Джонні Деппа відмовитися від ролі Гріндевальда у третій частині фільму "Фантастичні тварини".

"Я хочу вас повідомити, що мене Warner Bros. попросила мене відмовитися від ролі Гріндевальда у "Фантастичних тваринах" і я поважаю це прохання і погодився з ним", - написав актор в Instagram.

Прохання піти з проєкту з'явилося після того, як Депп програв суд у справі про наклеп проти його колишньої дружини Ембер Херд і британського таблоїда The Sun щодо публікації, в якій британський таблоїд написав, що той бив свою колишню дружину актрису Ембер Херд.

Він додав, що планує подавати апеляцію та "продовжувати боротьбу за правду".

"Я планую довести, що звинувачення на мою адресу помилкові. Моє життя і кар'єра не будуть визначатися цими подіями", - наголосив актор.

Що відомо

  • 57-річний актор подав позов проти Ембер Херд і видання The Sun стосовно статті, опублікованої на сайті видання 27 квітня 2018 року, яка називалася "Це божевілля: як може Джоан Роулінг бути задоволена, якщо в новому фільмі "Фантастичні тварини" знімається Джонні Депп, який бив свою дружину?"
  • Як зазначало видання The Sun, тепер Джонні Деппу загрожує компенсація судових витрат на мільйони доларів, зокрема й на користь The Sun.