Мультфільм "Думками навиворіт 2" від анімаційної студії Pixar став найкасовішою стрічкою 2024 року. В Україні після другого вікенду він зібрав 61 035 347 гривень боксофісу та привабив у кінотеатри 398 587 глядачів.
Про це Суспільне Культура повідомила пресслужба офіційного дистриб'ютора стрічки — Kinomania.
В українському прокаті "Думками навиворіт 2" зібрав понад 61 мільйон гривень, а у світовому — $724,4 мільйона. За касовими зборами мультфільм обігнав "Дюну: Частина друга" режисера Дені Вільнева ($711,8 млн).
Зокрема, за другий вікенд у прокаті "Думками навиворіт 2" вдалося зібрати $100 мільйонів. Це найкращий результат серед анімаційних фільмів в історії.
Як повідомляє Variety, за тиждень cиквел мультфільму про емоції перевищить позначку в $1 мільярд боксофісу — вперше після того, як її сягнув фільм "Барбі" режисерки Грети Гервіг.
Окрім цього, "Думками навиворіт 2" має шанси стати найкасовішим мультфільмом Pixar, залишивши позаду "Суперсімейку 2" (2018) з прибутком у $1,2 мільярда.
Про "Думками навиворіт 2"
Комедійний сімейний мультфільм "Думками навиворіт 2" — це продовження однойменного мультфільму 2015 року. Виробництвом проєкту займається Pixar Animation Studio, дистриб'ютор — Walt Disney Pictures.
Це другий повнометражний проєкт для режисера Келсі Манна після "Доброго динозавра"(2015). Сценарій написала Мег Ле Фов, яка свого часу працювала і над першою частиною.
За словами творців, для створення стрічки вони керувалися ідеєю, що людиною керують від 5 до 27 емоцій.
У центрі сюжету — 13-річна Райлі, яка от-от вступить до старшої школи. У попередній частині глядачі дізналися, що всередині її голови мешкають персоніфіковані емоції: Радість, Печаль, Страх, Гнів та Відраза. А з початком підліткового віку на рішення та реакції дівчинки впливатимуть ще й Тривожність, Конфуз, Заздрість, Хандра та Ностальгія. Ці зміни в характері ставлять під загрозу систему внутрішніх переконань героїні, а також ледь не руйнують її стосунки з друзями.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media