Боріс Джонсон випускає мемуари про 15 років у політиці: чи буде український переклад

Боріс Джонсон. Getty Images/Carl Court

Американське видавництво HarperCollins анонсувало реліз мемуарів Unleashed ("Звільнений") колишнього прем'єр-міністра Великої Британії Боріса Джонсона. Передпродаж книги розпочнеться 12 липня, а реліз мемуарів — 10 жовтня. У книзі йтиметься про 15 років у британській політиці.

Про це пише видавництво HarperCollins.

Там зазначають, що Джонсон написав книгу у своєму стилі та не скупився на відвертість.

Книга розповідає історію становлення політика від перемоги над Кеном Лівінгстоном на виборах мера Лондона 2008 року до посади прем'єр-міністра. Джонсон розповідає про всі важливі рішення, ухвалені під час його перебування при владі, та що до них спонукало.

Також політик поділився викликами та кризами, які виникли за час на посаді прем'єра: Brexit, підготовку Лондона до літніх Олімпійських ігор 2012 року, домінування підтримки консерваторів, а також поділився, як ледь не помер від COVID-19.

"Це реальність, якою він її бачив: неприкрашеною, без цензури, розкутою".
x.com/PolitlcsUK

Коли вийде українська версія мемуарів, невідомо. Наразі українські видавництва не повідомляли про те, що готується переклад. Раніше видавництво Vivat публікувало книжку Боріса Джонсона про Вінстона Черчилля — "Фактор Черчилля".

Як повідомляє Euronews, Джонсон отримав 510 000 фунтів стерлінгів (приблизно 26 195 225 гривень) за мемуари Unleashed. Це значно більше, ніж отримала за свої мемуари 10 Years To Save The West Ліз Трасс — наступниця Джонсона на посаді. Вона отримала 7 674 фунти стерлінгів (394 026 гривні).

Для видання The Telegraph Джонсон сказав: "Для мене велика честь, що HarperCollins публікує мою особисту розповідь про величезну перебудову, яка відбулася в британській політиці за останні 15 років, і про те, що може бути попереду. Тож чекайте моїх думок про майбутнє Британії, що вибухнуть над видавничим світом, як струшена пляшка шампанського".

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media