Зберегти довкілля: організатори фестивалю Ґластонбері закликають брати з собою міцне спорядження

Заповнені сміттєві баки біля входу на місце проведення фестивалю Ґластонбері у Ворті-Фарм, Сомерсет, Англія. 23 червня 2022 р. AP/Scott Garfitt

Організатори фестивалю Ґластонбері закликали відвідувачів приносити з собою міцне кемпінгове спорядження, яке можна забрати додому та використовувати повторно після завершення події. Очікується, що близько 200 000 людей зберуться на Worthy Farm у Сомерсеті на п'ятиденний фестиваль, який розпочнеться 26 червня.

Про це повідомляє BBC.

Організатори фестивалю підкреслюють важливість підтримки чистоти на території заходу: "Любіть ферму, не залишайте слідів". У заяві вони додали: "Якщо ви приїжджаєте на Ґластонбері-2024, будь ласка, пам'ятайте про те, щоб брати з собою тільки міцне кемпінгове спорядження, яке можна забрати додому та використовувати повторно".

У 2023 році 98 % наметів учасники забрали з собою після фестивалю. Організатори сподіваються, що цього року цей показник буде ще більшим. Напередодні фестивалю в соціальних мережах опублікували фотографії території у її поточному, чистому стані.

Зазвичай під час фестивалю на території залишають понад 2000 тонн сміття. Для зменшення кількості відходів організатори ввели заборону на продаж пластикових пляшок у 2019 році та дозволяють використовувати лише компостовані або багаторазові тарілки, столове приладдя та трубочки.

Організатори зазначили, що після введення нових правил кількість сміття зменшилася порівняно з попередніми роками. Хедлайнерами цьогорічного фестивалю стануть Дуа Ліпа, SZA та Coldplay, а після їхніх виступів 1 липня розпочнеться прибирання території.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media