Підтоплений будинок у Херсоні: премією Portrait of Humanity відзначили фотографію з України

Фотографія After the Flood від Едварда Метьюза. Скриншот із сайту The Guardian

Серед переможців премії "Портрет людяності" (Portrait of Humanity) у 2024 році опинилася фотографія з України. Журі відзначило роботу Едварда Метьюза з жителькою Херсона.

Про це 13 червня розповідає The Guardian.

Серед 30 цьогорічних переможців премії — фотографія британського фотографа Едварда Метьюза, де зображена мешканка Херсона, оточена речами, які постраждали через затоплення її будинку після руйнування росіянами дамби у Новій Каховці.

Роботи переможців покажуть на глобальній виставці, яка пройде від Fotofestiwal Łódź у Польщі до Four Corners у Лондоні, а також на Індійському фотофестивалі. Крім того, усі 200 робіт, внесені до шортліста, опублікують у виданні "Портрет людства. Том 6" (Portrait of Humanity Volume 6).

Скриншот із сайту British Journal of Photography

Премія "Портрет людяності" (Portrait of Humanity) від Британського журналу фотографії (British Journal of Photography) повертається вже шостий рік, щоб "вшанувати різноманітність, спільноту та єдність через фотографію".

Організатори зазначають, що ця премія є "закликом до єдності, а також нагадуванням про спільну боротьбу проти найбільших викликів людства: захист довкілля, вибір власного тіла, право бути й кохати того, кого ми хочемо".

У 2024 році серед суддів був Максим Горбацький. Минулого року він став куратором галереї Open Eye Gallery (OEG) у Ліверпулі (Велика Британія), а цьогоріч разом з Вікторією Бавикіною курував Український павільйон на 60-й Венеційській бієнале.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media