Віржіні Віар йде з Chanel після 30 років роботи

Колишня креативна директорка Chanel Віржіні Віар. Getty Images/Stephane Cardinale/Corbis

62-річна французька модельєрка Віржіні Віар залишає модний дім Chanel після 30 років роботи. Протягом останніх п'яти років вона обіймала посаду креативної директорки бренду.

Про це повідомляє Vogue Business.

Chanel підтвердив виданню звільнення Віржіні Віар після п'яти років співпраці на посаді креативної директорки модних колекцій. Зазначають, що протягом цього часу вона змогла оновити стилістику дому, зберігаючи повагу до його творчої спадщини.

"Ми хочемо подякувати Віржіні Віар за видатний внесок у моду, творчість і успішність бренду Chanel", — йдеться в заяві.

Склад нової арткоманди оголосять згодом. Водночас презентацію колекції от-кутюр осінь-зима 2024/25 обіцяють провести за планом — 25 червня в Опері Гарньє в Парижі.

Про Віржіні Віар

Віржіні Віар народилася 26 травня 1962 року в Діжоні, Франція.

Шлях Віар у Chanel розпочався в 1987 році, коли вона прийшла стажуватися в студію вишивання. Через чотири роки амбітній працівниці запропонували посаду студійної директорки.

Вона стала "сірою кардиналкою" бренду, а також правою рукою колишнього креативного директора Карла Лагерфельда. Зокрема, допомагала модельєру втілювати його творчі задуми в реальність, комунікувала з креативною групою та контролювала виробничі процеси — від закупівель до перевірки якості виробів. У 2019 році, після смерті Лагерфельда, Віржіні призначили на посаду артдиректорки.

"Віар можна сміливо назвати втіленням жінки Chanel. Ця чорнява французка має одночасно розслаблений і елегантний вигляд, любить денім, вільні піджаки, а її зачіска миттєво видає в ній жительку Парижа", — описується зовнішність зірки моди в матеріалі Vogue.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media