"Книжковий арсенал" і українська класика: кого читають Забужко, Портников, Притула, Семків? | ВІДЕО

Що ви пам'ятаєте зі шкільної програми української літератури? А кого з письменників відкрили наново й полюбили вже в дорослому віці?

Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Марко Вовчок, Михайло Коцюбинський, Іван Нечуй-Левицький, Остап Вишня, Микола Хвильовий, Улас Самчук — перераховувати можна довго!

Чи, можливо, ви більше читаєте сучасних авторів, наприклад Юрія Андруховича, Оксану Забужко, Артема Чеха, Вікторію Амеліну, Любко Дереша?

Хто б це не були, їхні книги можна було знайти на цьогорічному ХІІ "Книжковому арсеналі". А також ті книги, які, на жаль, не дійшли до читачів через удар російської армії по друкарні у Харкові. Яким був цей "Книжковий арсенал?"

Ведуча Анастасія Солод відвідала фестиваль, щоб дослідити його фокус-тему "Життя на межі" та розпитати відвідувачів, що вони пам'ятають та читають з української класики. Поради від Сергія Притули, Віталія Портникова, Ростислава Семківа, Оксани Забужко — дивіться у нашому влозі.

Ведуча: Анастасія Солод

Камера: Надя Миколаєнко, Олексій Мацкевич

Монтаж: Євген Руденко, Анастасія Солод

Графіка: Вікторія Желєзна

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media