Відьма, дочка Шварценеггера і коханка: 5 ролей Алісси Мілано

Кадр з серіалу "Усі жінки - відьми". The WB

28 травня стало відомо про те, що акторка телесеріалу "Всі жінки ― відьми" (1998-2006) Алісса Мілано стала амбасадоркою платформи United24.

"Україна потребує нашої підтримки більше, ніж будь-коли. Повномасштабна війна в Україні — нелюдяна, підла та варварська. Вона має закінчитися справедливим миром і перемогою України. Українці, знайте: я буду з Україною і підтримуватиму вас на цьому шляху", — сказала акторка та активістка Алісса Мілано.

У цьому матеріалі Суспільне Культура розповідає про 5 ролей Алісси Мілано, які принесли їй найбільшу впізнаваність.

Страх (1996) реж. Джеймс Фолі

Universal Pictures

Психологічний трилер у якому Мілано знялася разом з Марком Волбергом та Різ Візерспун. Волберг грає роль 23-річного Девіда, а Візерспун — 16-річної Ніколь. Ніколь закохується в Девіда після зустрічі з ним у нічному клубі, і вони починають зустрічатися, попри різницю у віці. Це розлючує батька Ніколь, чий страх за доньку виправдовується, коли Девід виявляється небезпечним.

У фільмі Алісса Мілано грає найкращу подругу Ніколь — Марго. У неї є своя частина моторошних епізодів і незручних моментів з хлопцями, а також головна драма її персонажки напряму пов'язана з Девідом.

Командо (1985) реж. Марк Лестер

InterCom

Бойовик "Командо" став для Алісси Мілано першою появою на екрані, тоді акторці було 12 років. Вона зіграла Дженні, доньку персонажа Арнольда Шварценеггера — солдата спецназу у відставці.

Сім'я живе далеко від цивілізації, поки Джон не дізнається від свого старого боса Кірбі, що його колишніх членів екіпажу вбивають одного за одним. Проблема стає особистою, коли загадкові злодії викрадають Дженні (Мілано) і герой Шварценеггера мусить повернутися з відставки, якщо сподівається знову побачити доньку.

День у місті ангелів (1992) реж. Марк Рокко

New Line Cinema

У цій стрічці Мілано грає повію з тяжкою долею на ім'я Кіммі. Фільм є неонуаром і розповідає про групу відчайдушних втікачів, які виживають на вулицях Лос-Анджелеса у будь-який спосіб. Група слідує за Кінгом — вуличним злочинцем, який знайомить інших з життям, пов'язаним з наркотиками, проституцією, насильницькими злочинами тощо. Цікаво, що "День у місті ангелів" також став дебютом на великому екрані для Вілла Сміта.

Коханки (2013-2016) шоуранер: Кей Джей Штайнберг

ABC

Серіал "Коханки" від телеканалу ABC — це стильна мильна опера-детектив, адаптована за мотивами однойменного британського серіалу.

Мілано грає головну роль — Саві Девіс, одну з чотирьох найкращих подруг, які роблять усе можливе, щоб тримати свої палкі позашлюбні зв'язки в таємниці.

Героїня Мілано — успішна юристка, яка більше не задоволена своїм чоловіком і їхньою неспроможністю мати дітей. Поки Саві розширює свої сексуальні горизонти, її зведена сестра Джосслін додає ще більше драматизму в її життя.

Мілано з'явилася рівно в половині епізодів (26/52) перед тим, як покинула серіал у 2014 році.

Усі жінки — відьми (1998-2006) шоуранер: Констанс М. Бердж

The WB

Серіал "Усі жінки — відьми" став найуспішнішим проєктом у кар'єрі Мілано, і саме завдяки ньому акторку часто впізнають за образом героїні Фібі. Цю роль вона також грала найдовше, у порівнянні з іншою частиною її телевізійної кар'єри.

Сюжет розповідав про трьох сестер, які дізнаються, що походять з роду могутніх добрих відьом. Завдяки своїй "Силі трьох" вони отримують завдання захищати життя невинних людей від різних демонів.

Героїня Мілано отримує силу передчуття, що дозволяє їй бачити майбутнє і минуле. Згодом разом із майстерними навичками бойових мистецтв, вона розвиває здатність до левітації та емпатії, які допомагають їй боротися пліч-о-пліч зі своїми сестрами.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media