Фестиваль Atlas повертається, щоб зібрати 100 млн на дрони: хто хедлайнери та коли фестиваль

Atlas Weekend повертається, щоб зібрати 100 мілн на дрони: хто хедлайнери та коли фестиваль. FB/Atlas Festival

Atlas United пройде вперше за три роки, змінить локацію та збиратиме 100 мільйонів гривень на дрони. Серед оголошених хедлайнерів — Бумбокс, Verka Serduchka, "Жадан і Собаки", "Без Обмежень" та Артем Пивоваров.

Про це повідомляє пресслужба фестивалю.

Atlas Weekend дещо змінив назву і тепер називається Atlas United. Фестиваль пройде 12-14 липня на території ТРЦ Blockbuster Mall.

Серед оголошених артистів: Бумбокс, "Жадан і Собаки", Артем Пивоваров, Verka Serduchka, Dantes, Курган & Agregat, "Без Обмежень", Христина Соловій, Друга Ріка. Анонсували і багато інді-виконавців: Крихітка, Latexfauna, thekomakoma, діти інженерів, хейтспіч, ТУЧА, Renie Cares, Ницо Потворно, ДК Енергетик, Dissapeared Completely та інші.

Пресслужба Atlas United

Заявили вже також як мінімум два іноземних гурти (утім організатори обіцяють, що їх буде більше):

  • литовський електронний дует Beissoul & Einius;
  • японсько-український бенд heavenphetamine.

Також на фестивалі плануються виступи резидентів Підпільного Стендапу: Василя Байдака, Насті Зухвалої, Свята Загайкевича, Сергія Чиркова та інших.

Виступи проходитимуть на шести сценах: дві надворі на території паркінгу, одна — у підземному паркінгу та три додаткові всередині самого Blockbuster Mall.

Квитки на Atlas United-2024 продаватимуть ексклюзивно в Monobank. 15% з кожної купівлі автоматично зараховуватиметься на банку для закупівлі наземних і повітряних дронів спільно з United24. Організатори фестивалю планують зібрати 100 мільйонів гривень.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media