Військові, медики та волонтери: якою буде "Жива бібліотека" на Docudays UA 2024

Якою буде "Жива бібліотека" на Docudays UA 2024. Docudays UA/Даша Подольцева

З 1 по 6 червня у правозахисній програмі RIGHTS NOW! Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться "Жива бібліотека".

Про це йдеться в пресрелізі, наданому Суспільне Культура.

Під час фестивалю відбудуться відкриті читання за участі експертів, митців і ветеранів, об'єднаних досвідом боротьби за збереження та відновлення української національної ідентичності.

На заходах обговорюватимуть, як українська ідентичність в історії, літературі, музиці, мистецтві та кінематографі може допомагати розвінчувати російські міфи про "братні народи", а також розповідати про протидію фейків.

Важливою частиною обговорень у "Живій бібліотеці" стане "місток із фронту". На зв’язок до читачів і читачок вийдуть українські захисники, медики та волонтери, які перебувають у зоні бойових дій.

Протягом фестивалю відбудуться читання на теми:

  • територіальної та культурної окупації Криму;
  • літературних викликів сьогодення;
  • музики як складової національної культури;
  • культурної політики щодо окупованого Сходу;
  • сучасного українського мистецтва;
  • українського кінематографу.

Розмови "Живої бібліотеки" відбуватимуться з 17:30 до 19:00 у кінотеатрі "Жовтень" у залі "Солодке життя". Модеруватиме заходи "Живої бібліотеки" журналіст Євген Павлюковський. Вхід на події вільний.

Більше про фестиваль Docudays UA 2024 читайте у метеріалі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media