Помер композитор, переможець двох премій "Оскар" Річард Шерман

Композитор Річард Шерман у Лос-Анджелесі, 30 листопада 2004 року. Getty Images/Kevin Winter

Річард Шерман, американський композитор і колишній працівник Disney помер у віці 95 років в госпіталі в Беверлі-Хіллз 25 травня. Він був володарем двох премій "Оскар" — за найкращу пісню і найкращу музику до мюзиклу "Мері Поппінс".

Про це повідомляє Variety.

Річард Шерман співпрацював із братом Робертом Шерманом над піснями для мюзиклу Роберта Стівенсона "Мері Поппінс", "Піф-паф ой-ой-ой" Кена Г’юза і над піснею про Діснейленд It's a Small World (After All).

Брати Шермани працювали авторами пісень для студії Disney. Серед фільмів, де звучить їхня музика, — "Пастка для батьків", "У пошуках потерпілих" і "Літня магія", а також пісні для "Неуважного професора" та "Місячного пілота".

Шермани також написали музику для мультфільму "Меч у камені" (1963), який у 2008 році був долучений до списку "10 найкращих американських фільмів у 10 класичних жанрах за версією AFI".

Та найбільший успіх братам приніс фільм "Мері Поппінс". За роботу над фільмом та написання пісень брати Шерман отримали "Оскар" 1964 року — за "Найкращу музику" та за "Найкращу оригінальну пісню" (це була Chim Chim Cher-ee).

Шермани були номіновані на "Оскар" за роботу над ще п'ятьма фільмами.

Композитори були вородарями премії "Ґреммі" за фільми "Мері Поппінс", "Вінні-Пух та медове дерево" та "Вінні Пух і Тигруля Теж!"

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media