"Ван Піс", "Відьмак" і корейські дорами: що найчастіше дивилися на Netflix у другій половині 2023 року

Кадр із серіалу "Ван Піс". скриншот із трейлера

Стримінгова платформа Netflix оприлюднила звіт стрічок та серіалів, які найчастіше дивилися на сайті з липня до грудня 2023 року. Список очолила "Ван Піс" — адаптація однойменної японської манґи 1997 року. Серіал має понад 541 млн годин перегляду і його подивилися майже 72 млн разів,

Звіт опублікували на сайті платформи 23 травня.

Загалом у другій половині 2023 року контент на Netflix дивитися протягом 90 млрд годин (у першому півріччі було 93 млрд годин).

"Ван Піс" не тільки має найбільшу кількість переглядів, а й більш ніж удвічі перевищив показник усіх аніме-фільмів та серіалів Netflix.

На другому місці — з 52,5 млн переглядів — німецький мінісеріал у жанрі трилера і криміналу "Любе дитя". На третьому, з 50,1 млн переглядів, британський серіал у жанрі драми, бойовика і трилера "Хто така Ерін Картер?"

Серед найпопулярніших також третій сезон серіалу "Люпен" (49,7 млн), третій сезон "Відьмака" (47,9 млн) та четвертий сезон "Сексуальної освіти" (46,3 млн).

Крім того, згідно з аналізом Netflix, реаліті-шоу "Гра в кальмари: The Challenge" (33 мільйони переглядів) збільшив кількість глядачів оригінального корейського серіалу "Гра в кальмара" на 34%, через три роки після прем'єри.

На платформі зазначають, що цей звіт підкреслює довговічність історій від Netflix — старі сезони знову стають популярними, коли виходять нові серії. Наприклад — три частини "Люпена" загалом зібрали майже 100 млн переглядів у другій половині 2023 року.

Також мають популярність й неангломовні шоу від Netflix — вони складають майже третину всіх переглядів. Найчастіше дивляться корейські (9%), іспанські (7%) та японські (5%) стрічки та серіали.

З найпопулярніших: "Посмішка для спадкоємця" (Південна Корея, 33,2 млн), Yu Yu Hakusho (Японія, 17 млн), "Берлін" (Іспанія, 11 млн), "Тіло у вогні" (Іспанія, 22,1 млн), "Мій коханий демон" (Південна Корея, 14,9 млн) та інші.

Повну таблицю, що охоплює перегляди на Netflix з липня по грудень 2023 року, а це 6 599 сезонів серіалів і 9 395 фільмів, можна подивитися тут.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media