Запит "Україна на «Євробаченні-2024»" став трендовим серед аудиторії Google у світі

alyona alyona та Jerry Heil у фіналі "Євробачення", 11 травня 2024 року. EBU

За даними BRAND UKRAINE запит "Україна на «Євробаченні-2024»" потрапив до топтем, що набували популярності в Google минулого тижня. Користувачі шукали як виступ представниць України alyona alyona & Jerry Heil, так і слова до пісні Teresa & Maria.

"Приємно спостерігати міжнародні тренди пошуків, в яких тема України здобуває високі позиції завдяки участі в «Євробаченні». Сподіваємося, що отримана увага сприятиме подальшій підтримці України в широкому контексті", — зазначила голова делегації України на "Євробаченні" Оксана Скибінська.

Трансляція фіналу конкурсу, який пройшов 11 травня у шведському Мальме, так само прикувала увагу сотень тисяч телеглядачів та користувачів в Україні:

У 68-му Пісенному конкурсі "Євробачення" взяли участь представники 37 країн. Перемогу в грандфіналі здобула Швейцарія, яку цьогоріч представляли Nemo з піснею The Code. Вони здобули 591 бал та стали першими небінарними переможцями. Другу позицію з 547 балами посіла Хорватія, третю з 453 балами — Україна.

У фіналі "Євробачення-2024" представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступили під номером 2 з піснею Teresa & Maria та постановою від дворазової номінантки "Ґреммі" — Таню Муіньо.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media