ABBA — на сцені "Євробачення-2024"? У фіналі присвятили номер легендарному гурту

Номер, присвячений гурту ABBA у фіналі "Євробачення", 11 травня 2024 року. EBU

Голограми шведського гурту ABBA з'явилися під час фіналу "Євробачення" у Мальме.

Цьогоріч 50 років із перемоги ABBA з піснею Waterloo на "Євробаченні". Попри те, що гурт заявляв, що він не возз'єднається для виступу на конкурсі, до останнього не було зрозуміло, чи виступить ABBA на "Євробаченні".

Врешті "Євробачення" використало цифрові голограми учасників, яких уже використовували для концертів. Також на сцені показали запис виступу ABBA на "Євробаченні" 1974 року.

EBU

Крім того, пісню Waterloo на сцені "Євробачення-2024" виконали переможець "Євробачення-2024" Кончіта Вурст, переможниця "Євробачення-1999" Шарлотта Переллі та шведська співачка Карола.

Фінал "Євробачення-2024"

Пряма трансляція грандфіналу "Євробачення-2024" триває на телеканалі Суспільне Культура з 22:00. Також фінал можна дивитися на сайті Суспільне Культура. Коментують шоу для українців Тімур Мірошниченко та Василь Байдак.

Україна — alyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa & Maria — виступила під номером 2.

У грандфіналі "Євробачення-2024" проголосувати можуть громадяни з усіх країн — учасниць цьогорічного конкурсу. З України проголосувати можна через застосунок Eurovision Song Contest або відправивши SMS на номер 7576 з порядковим номером відповідного виступу. З України не можна голосувати за Україну.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media