Стало відомо, під яким номером Україна виступить на "Євробаченні-2024"

alyona alyona та Jerry Heil. EBU

Організатори "Євробачення-2024" оприлюднили порядок виступів країн-учасниць у фіналі конкурсу 11 травня. Україна виступить у першій частині грандфіналу.

Українські виконавці alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria виступлять під номером 2.

alyona alyona & Jerry Heil на жеребкуванні після першого півфіналу витягнули папірець "Вибір продюсера", тобто організатори конкурсу самостійно визначили порядковий номер виступу українок.

EBU

Ставки букмекерів

Після другого півфіналу Україна опустилася на 5 сходинку прогнозів. В списках лідирує Baby Lasagna з Хорватії — Rim Tim Tagi Dim має 42 % ймовірності перемоги. Далі іде Еден Голан з Ізраїлю — вона має 19 % на перемогу. А на третьому місці Nemo з піснею The Code.

Де і як можна подивитися фінал "Євробачення"

Грандфінал розпочнеться 11 травня о 22:00.

Де дивитися конкурс наживо

  • Телебачення

Пряму трансляцію другого півфіналу можна буде побачити на телеканалі Суспільне Культура. Коментуватиме шоу Тімур Мірошниченко.

  • Цифрові платформи

Пісенний конкурс "Євробачення-2024" можна буде також дивитися на диджитал-платформах Суспільного:

У голосуванні за учасників грандфіналу пісенного конкурсу відбулися суттєві зміни. Відтепер часу на те, щоб віддати свій голос, стало значно більше, адже глядацьке голосування розпочнеться щойно перший учасник вийде на сцену. Проголосувати за свого фаворита можна через застосунок Eurovision Song Contest або відправивши SMS на номер 7576 з порядковим номером відповідного виступу.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представниць України на Пісенному конкурсі "Євробачення-2024".

Радіо Промінь — офіційний радіомовник "Євробачення".

Загалом у грандфіналі конкурсу виступлять представники 26 країн. По 10 відібрали в кожному півфіналі. Також країни "великої п'ятірки" зараховуються до фіналу автоматично згідно з правилами конкурсу. До "великої п'ятірки" належать такі країни: Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія та Франція, вони є засновницями "Євробачення", тож автоматично потрапляють до фіналу. Також Швеція як господарка конкурсу виходить до фіналу автоматично.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media