ChatGPT потрапив до титрів боллівудського серіалу як автор музики

Скриншот титрів серіалу. Скриншот/webtekno

Штучний інтелект ChatGPT вказали у титрах до трагікомічного індійського серіалу Save the Tigers ("Врятувати тигрів") як автора клубної музики.

Про це повідомляє портал MSPowerUser.

Штучний інтелект згадано в титрах до сьомої серії другого сезону серіалу, створеного мовою телугу, яка поширена на півдні Індії.

Як пише портал, достеменно невідомо, як саме ШІ був залучений до створення пісні, чи повністю сам він створив слова, чи на основі уже готового варіанту.

Серіал доступний на Disney+ Hotstar. В ньому розповідають історію трьох чоловіків, які зближуються через свої подружні проблеми.

Це не перший раз, коли ChatGPT використовують у розважальних шоу. Так, у 2023 році створили епізод про ChatGPT "Глибоке навчання" мультиплікаційного серіалу "Південний парк", сценарій до нього допоміг написати ШІ.

Штучний інтелект також створив початкові титри до серіалу Marvel "Таємне вторгнення".

Штучний інтелект і музика

Раніше понад 200 музикантів, серед яких Біллі Айліш, Нікі Мінаж, Кеті Перрі, Джон Бон Джові та Imagine Dragons, підписали листа проти безвідповідального використання ШІ у створенні музики. Artist Rights Alliance заявляє, що ШІ "порушить наші права і знецінить права артистів".

Вони закликають технологічні компанії взяти на себе зобов'язання не розробляти інструменти для створення музики з ШІ, "які підривають або замінюють авторів пісень і виконавців, або відмовляють нам у справедливій компенсації за нашу роботу".

Також у листі йдеться, що те, як творчість митців використовується для навчання деяких моделей і систем штучного інтелекту, є "наступом на людську творчість", і попередили, що ШІ використовують для "руйнування музичної екосистеми".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media