Прокурори вважають, що Алек Болдвін не контролював емоцій на зйомках фільму "Іржа", де загинула операторка

Актор Алек Болдвін. Фото: Dimitrios Kambouris / Getty Images

Спеціальна прокуратура штату Нью-Мексико наполягає, що актор Алек Болдвін не контролював своїх емоцій на знімальному майданчику фільму "Іржа", внаслідок чого загинула операторка Галина Гатчинз, яка була громадянкою України.

Про це повідомляє Euronews.

Прокурори 5 квітня оприлюднили новий юридичний документ з 32 сторінок, у якому описують звинувачення проти Болдвіна. Там стверджують, що актор неодноразово "змінював свою історію" про події на зйомках і "абсолютно не контролював власні емоції на знімальному майданчику".

За словами прокурорів, поведінка Болдвіна на знімальному майданчику була безпековим фактором, що призвела до загибелі Гатчинз. У документі вказано, що в актора була "тривожна поведінка" і він вимагав команди працювати швидше. На думку прокурорів, цей поспіх ставив під загрозу безпеку.

Також у документі йдеться про те, що актор часто кричав і лаявся як на членів знімальної групи, так і на себе, і що нібито він "не переймався тим, як його поведінка" впливала на оточення. Після загибелі Галини Гатчинз стало відомо, що незадовго до інциденту частина знімальної групи звільнилася через конфліктність Болдвіна та неналежну техніку безпеки.

6 березня зброярку "Іржі" Ганну Гутьєррес-Рід визнали винною в ненавмисному вбивстві після двотижневого судового розгляду. Їй загрожує 18 місяців ув'язнення та штраф у 5 000 доларів США (близько 192 250 гривень), покарання мають оголосити пізніше у квітні.

Про вбивство Галини Гатчинз

22 жовтня 2021 року американський актор Алек Болдвін під час фільмування вестерну "Іржа" (Rust) випадково поранив режисера та операторку Галину Гатчинз, яка мала громадянство України, але тривалий час жила і працювала в США. Вона пізніше померла у лікарні.

Майже через рік після трагічної події Болдвін та адвокат досягли попередньої мирової угоди з родиною Гатчинз. У червні 2023-го суд затвердив її. Болдвін планує дозняти фільм. У січні 2024 року акторові висунули нові звинувачення: судове засідання має відбутися у липні у Санта-Фе, Болдвін же просив їх зняти.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media