Екслиходія Marvel Мейджорса примусово відправили на курс про домашнє насильство через напад на колишню дівчину

Американський актор Джонатан Мейджорс на прем'єрі фільму "Крід III" у Лос-Анджелесі, 27 лютого 2023 року. AP/Jordan Strauss

Американському актору Джонатану Мейджорсу призначили покарання за напад на колишню дівчинку Грейс Джаббарі. Суд зобов'язав його пройти річну програму щодо домашнього насильства.

Про це повідомляє Variety.

Покарання виніс суддя Майкл Геффі у нижній палаті суду Мангеттена майже через чотири місяці після того, як Мейджорса визнали винним у нападі з необережності, спричиненні тілесних ушкоджень, а також у домаганнях до Джаббарі. Актор заперечував усі звинувачення.

Після того як Мейджорса визнали винним, студія Marvel розірвала контракт з актором, хоча він мав грати Канга — головного лиходія нової фази кіновсесвіту. Цього персонажа виконавець зіграв у двох сезонах серіалу "Локі" й у фільмі "Людина-мураха та Оса: Квантоманія".

Акторові загрожувало до року ув'язнення. Однак суд вирішив призначити інше покарання, бо у Мейджорса не було кримінального минулого. Суд зобов'язав його примусово пройти 52-тижневу програму про домашнє насильство. Він має відвідувати цю програму офлайн у Лос-Анджелесі, але в майбутньому зможе проходити сесії віртуально.

Також Мейджорс повинен продовжувати психотерапію та повідомляти про свій прогрес. Крім того, суддя видав обмежувальний припис, який забороняє актору будь-які контакти з Джаббарі. Якщо Мейджорс порушить нинішні умови покарання або вчинить будь-яке правопорушення, його можуть відправити до в'язниці.

Мейджорс прибув до суду зі своєю нинішньою дівчиною, акторкою Міган Гуд. Він потиснув руку та обійняв родину та прихильників зі свого боку зали суду, а потім сів на місце між своїми адвокатами Прією Чаудрі та Сетом Цукерманом. Джаббарі ж заявила, що Мейджорс "не шкодує та не взяв на себе відповідальності" за напад.

"Він зробить це знову. Він заподіє біль іншим жінкам. Це людина, яка вважає, що він вищий за закон, – сказала Джаббарі. — У мене була кар'єра, життя і тіло, і все це він пошкодив".

Крім того, Мейджорс стикається з новим позовом від Джаббарі. Вона звинувачує актора у побоях, нападі, умисному завданні емоційного стресу, зловмисному переслідуванні та наклепі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media