Фінал італійського музичного фестивалю "Санремо" — на Суспільне Культура

Постер показу фестивалю "Санремо" на Суспільне Культура. Суспільне Культура

У суботу, 6 квітня, о 21:30 в ефірі телеканалу Суспільне Культура дивіться адаптацію фіналу італійського музичного фестивалю "Санремо" з українським коментарем від Тімура Мірошниченка.

Цього року кількість пісень, що брали участь у конкурсі "Санремо", зросла зі звичайних 28 аж до 30. Це були як відомі в Італії виконавці, так і новачки. Вони змагалися за найпрестижнішу музичну нагороду в Італії на сцені Teatro Ariston.

Гранд-фінал проходив у два тури.

Під час всіх 30 номерів глядачі мали можливість ще раз проголосувати за своїх фаворитів. Ці голоси глядачів були об'єднані з балами, накопиченими за весь тиждень фестивалю, і так з'явився новий рейтинг, який відкрив п'ятірку найкращих пісень року, що пройшли до суперфіналу.

У суперфіналі переможця визначали за результатами публічного голосування — 34 % голосів, доповненими рішенням журі, що складалося з представників радіостанцій (33 %), та ще одного журі, що складалося з представників медіа (33 %).

Це було захопливе поєднання громадської думки та експертних оцінок, які й визначили переможця фестивалю.

Дивіться на телеканалі та сайті Суспільне Культура о 21:30:

  • 13 квітня — Supernova: фінал у Латвії;
  • 20 квітня — Eesti Laul: фінал в Естонії;
  • 27 квітня — Eurovizija.LT: фінал у Литві;
  • 4 травня — Festival da Canção: фінал у Португалії.

Що відомо про "Євробачення-2024"

68-й пісенний конкурс відбудеться у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали заплановані на 7 та 9 травня (Україна виступатиме у першій половині першого півфіналу), а грандфінал — на 11 травня.

Україну представлятиме дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria — вони перемогли у нацвідборі.

Цьогоріч внесли декілька змін у правила конкурсу. Наприклад, збільшиться час глядацького голосування у фіналі: воно розпочнеться перед виступом першого учасника 11 травня. Про решту нововведень читайте у матеріалі.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media