У аварії загинув актор, відомий за роллю Амброуза Спеллмана у серіалі "Моторошні пригоди Сабріни" Ченс Пердомо

Ченс Пердомо. Getty Images/Stuart C. Wilson

У автокатастрофі загинув актор, відомий за роллю в серіалі "Моторошні пригоди Сабріни" Ченс Пердомо. Йому було 27 років.

Про це розповідає BBC.

Актор загинув в аварії на мотоциклі. Подробиць про те, де та як сталася аварія, не повідомляють. Видання зазначає, що більше ніхто не постраждав.

"Його пристрасть до мистецтва і ненаситний апетит до життя відчували всі, хто його знали, і його теплота залишиться в тих, кого він любив найбільше. Ми просимо поважати бажання сім'ї усамітнитися, оскільки вони оплакують втрату свого улюбленого сина і брата", — йдеться в заяві представників актора.

Останньою роботою Пердомо був серіал від Amazon "Покоління V", де він зіграв одну з головних ролей — Андре Андерсона, студента, який може використовувати магнітні сили для маніпулювання навколишнім світом.

У заяві, оприлюдненій Amazon MGM Studios та Sony Pictures Television, співпродюсерами серіалу, зазначено, що актор був "чарівним": "Навіть писати про нього в минулому часі не має сенсу".

Пердомо народився 1996 року в Лос-Анджелесі, але виріс у Саутгемптоні, Велика Британія. Пізніше він переїхав до Лондона і вступив до Національного молодіжного театру.

Його номінували на премію BAFTA за найкращу чоловічу роль у фільмі "Вбитий моїм боргом" (2018), де Пердомо зіграв Джерома Роджерса, самозайнятого кур'єра, який наклав на себе руки у віці 20 років у 2016 році, після того як не витримав витрат на оплату двох штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Більшу популярність здобув після ролі Амброуза Спеллмана в серіалі Netflix "Моторошні пригоди Сабріни".

Видання TeenVogue зазначало, що Пердомо раніше пробувався на роль Джаґгеда Джонса в "Рівердейлі", але тоді обрали Коула Спроуса. Проте Пердомо настільки вразив своїм прослуховуванням творця серіалу Роберто Аґірре-Сакасу, що той написав роль Амброуза саме для нього.

Ченс Пердомо у роллі Амброуза Спеллмана у серіалі "Моторошні пригоди Сабріни". Netflix

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media