Померла співачка Кет Дженіс, яка заповіла свою останню пісню 7-річному синові

Співачка Кет Дженіс та її 7-річний син Лорен. Photo by Jahi Chikwendiu/The Washington Post via Getty Images

Співачка Кет Дженіс, яка заповіла свою останню пісню 7-річному синові, померла у віці 31 року від раку.

Про це повідомив брат виконавиці Вільям Іпсан на її Instagram-сторінці.

"Сьогодні вранці, з дому дитинства, в оточенні своєї люблячої родини, Кетрін мирно увійшла у світло й любов свого небесного Творця", — йдеться в дописі.

У січні Кет Дженіс випустила свій останній трек — життєрадісну й танцювальну пісню Dance You Outta My Head. За місяць композиція набрала понад 1 мільйон переглядів на YouTube та 2,4 мільйона роликів під неї в TikTok. Попри те, що Кетрін почала писати музику ще в підлітковому віці, остання пісня стала найбільшим хітом у її кар'єрі.

Кет передала права на Dance You Outta My Head, а також всі інші свої пісні, 7-річному сину Лорену — як своєрідний спадок.

Що відомо про Кет Дженіс

Кетрін Дженіс Іпсан народилася 20 січня 1993 року в окрузі Колумбія. Мати дівчинки була радіодиджейкою, тож прищепила їй та іншим трьом дітям любов до музики. Кетрін з дитинства грала на скрипці та фортепіано, а її брат Вільям іноді акомпанував на барабанах.

За словами брата, Кетрін Іпсан також була ботанікинею — вивчала геологію в Університеті Джорджа Мейсона, а потім працювала геопросторовою аналітикинею. Втім, написання пісень завжди залишалося її розрадою в складні миті життя.

У 2022 році в Кет Дженіс діагностували саркому. Вона перенесла операцію і понад десять курсів хімієтерапії. Співачка ділилася новинами у TikTok: зокрема, показувала, як голить голову після чергової процедури та пише музику під час лікування.

У липні 2023 року Іпсан випустила альбом Modern Medicine. Також під час лікування виконавиця продовжувала виступати на концертах.

Останні тижні Кет Дженіс провела у своєму сімейному будинку в Аннандейлі: випікала хліб і робила парні татуювання з членами сім'ї.

Як пише The New York Times, чоловік співачки Кайл Гіґґінботем сподівається, що музична кар'єра його дружини запам'ятається "більше, ніж сльозлива історія".

"Це не просто якась дівчина написала пісню, тому що вона помирає від раку. Кет — справжня мисткиня і вклала це кожну хвилину свого життя, аж до самого кінця", — сказав він.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media