Раян Гослінг може заспівати I'm Just Ken з "Барбі" на "Оскарі"

. Кадр з фільму "Барбі" режисерки Ґрети Ґервіґ

Канадський актор Раян Гослінг може виконати на церемонії нагородження "Оскар" пісню I'm Just Ken, яка номінована у категорії "Найкраща оригінальна пісня".

Про це повідомляє Variety з посиланням на свої джерела.

Водночас Американська академія кіномистецтва поки відмовилась давати коментарі щодо виступу Гослінга. Актор брав участь у проморолику премії разом із колегою по фільму Барбі Америкою Феррерою.

Раяна Гослінга не номінували на "Оскар" за роль Кена, однак номінували у категорії "Найкраща оригінальна пісня". Після оголошення номінантів у січні й з'явилися чутки, що актор буде співати на церемонії.

В інтерв'ю Variety на початку лютого він запевняв, що організатори ще не просили його заспівати на церемонії. Однак Марк Ронсон, співавтор пісні, у коментарі Variety сказав, що "це була мрія Гослінга — виступати на церемонії нагородження", і заперечив, що пісню може виконати якийсь інший артист, а не Гослінг.

I'm Just Ken — одна з двох пісень із "Барбі", номінована на "Оскар". Також серед претендентів на нагороду — пісня What Was I Made For? Біллі Айліш та Фінеаса О'Коннелла, яка вже виграла "Ґреммі".

Церемонія нагородження "Оскар" відбудеться у ніч проти 11 березня за київським часом.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media