Скучили за Гаррі Поттером? HBO починає роботу над серіалом про "Хлопчика-який-вижив"

.

У квітні 2023 року зʼявилися чутки, що на HBO може зʼявитися серіал за мотивами "Гаррі Поттера". Тепер генеральний директор Warner Bros. Discovery Девід Заслав повідомив, що цей проєкт зʼявиться на стримінговому сервісі Max у 2026 році.

Про це розповідає Variety.

Заслав висловив захопленням майбутнім проєктом та зазначив, що останній фільм про Гаррі Поттера був знятий більше ніж 10 років тому, і запевнив, що франшиза рухається в майбутнє.

Він додав, що кілька тижнів тому він був у Лондоні разом з керівником відділу контенту HBO та Max Кейсі Блойсом і головою Warner Bros. Television Ченнінг Данджі, щоб зустрітися з письменницею Джоан Ролінґ, яка буде виконавчою продюсеркою шоу.

Ми не можемо дочекатися, щоб поділитися десятиліттям нових історій з шанувальниками по всьому світу на каналі Max.

Проєкт отримав 10-річний контракт від Warner Bros. Discovery.

Серіал перебуває в розробці з 2021 року. Очікується, що він матиме сім сезонів, кожен із яких адаптуватиме відповідну книжку із серії "поттеріани" якомога ближче до оригіналу. А також матиме абсолютно новий акторський склад. Кастинг ще не оголошували.

Данджі зазначив, що HBO веде переговори з кількома різними сценаристами, щоб з'ясувати, хто очолить франшизу: "Перший крок для нас — знайти шоуранера. Щойно ми з цим визначимося, тоді зможемо почати кастинг. Найскладніша частина — це перші дві книги, де діти молодшого віку, приблизно 11–12 років".

Минулого року зірка "Гаррі Поттера" Деніел Редкліфф заявив, що не думає, що повернеться до майбутнього шоу.

Що ви могли не знати про "Гаррі Поттера"

"Гаррі Поттер" — серія із семи фантастичних романів англійської письменниці Джоан Ролінґ.

Серія фільмів складається з восьми фентезійних фільмів. Це третя серія фільмів із найбільшою сумою касових зборів (понад 7,7 мі ьярда доларів) після серії фільмів від Marvel, а також після франшизи "Зоряні війни".

У 2016 році вийшов дев'ятий фільм — спіноф, який оповідає про події, що сталися за 65 років до початку основної саги — "Фантастичні звірі і де їх шукати".

Доходи від книг, фільмів, комп'ютерних ігор вивели письменницю на 620 місце в списку найбагатших людей світу. Зокрема, Ролінґ багатша за представників королівської сімʼї.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media