Один із позовів проти лідера гурту Aerosmith Стівена Тайлера про сексуальне насильство відхилили

. Tiffany Rose/Getty Images

Суд відхилив позов жінки, яка звинуватила лідера гурту Aerosmith Стівена Тайлера в тому, що він двічі зґвалтував її в 1975 році, коли їй було 17 років.

Про це 23 лютого повідомляє The Guardian.

Колишня модель Жанна Белліно стверджувала, що Тайлер мацав її в телефонній будці на Манхеттені, а потім притиснув до стіни й імітував секс.

Суддя вирішив, що справа не підпадає під дворічний термін подачі позовівЖертви сексуального насилля можуть подати позов до суду, навіть якщо це сталося багато років тому., який в іншому випадку виходив би за межі звичайних законних термінів, оскільки поведінка Тайлера не відповідала критеріям "серйозного ризику заподіяння фізичної шкоди".

Адвокат Тайлера зазначив: "Ми згодні з аргументацією судді та вдячні за цей результат від імені нашого клієнта".

Стівен Тайлер все ще перебуває під слідством за окремим позовом, в якому звинувачується в сексуальному насильстві й нападі на Джулію Голкомб: вона стверджує, що Тайлер переконав її матір надати йому опікунство над нею, коли їй було 16 років, що згодом дозволило їй жити з ним і вступати в сексуальні стосунки.

Співак заперечує звинувачення в нападі та побитті, але не в тому, що він займався з нею сексом.

Стівен Тайлер — американський музикант та автор пісень, більш відомий як лідер гурту Aerosmith.

Його ім'я перебуває на 99-й позиції в списку найкращих вокалістів журналу Rolling Stone. Також він відзначений на третьому рядку в хіт-параді вокалістів 100 Parader's Metal.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media