Фанат Тейлор Свіфт? Музей Вікторії й Альберта шукає професійного радника з питань творчості артистки

. Фото: taylorswift/Instagram

Музей Вікторії й Альберта у Лондоні шукає першого в історії професійного радника з питань творчості Тейлор Свіфт.

Про це 23 лютого розповідає BBC.

Радник ділитиметься своїм досвідом щодо значків ручної роботи, традиційних браслетів дружби, якими обмінюються на концертах, та інших пам'ятних речей, що пов'язані зі Свіфт, які можна побачити на концертах співачки.

Музей хоче призначити когось до того, як артистка розпочне європейську частину свого туру The Eras у травні цього року.

Вакансія на сайті музею. Скриншот із сайту музеую Вікторії та Альберта

Ініціатива є частиною зусиль музею, що спрямовані на розширення своїх "широких кураторських знань" шляхом залучення експертів для допомоги у "специфічних культурних нішах". Уже призначили експертів з колекціонування глечиків ТобіЦе гончарний глечик у формі людини, що сидить, або голови впізнаваної людини (Toby jugs), карток з покемонами, одягу в стилі gorpcoreGorpcore — модний тренд, за яким верхній одяг, призначений для відпочинку на природі, носять як вуличний одяг. та Lego.

Директор музею Трістрам Гант сказав: "Ці нові ролі консультантів допоможуть нам дізнатися більше про величезне і часто дивовижне творче розмаїття, яке пропонує V&A, а також допоможуть нам дізнатися більше про історії дизайну, які є актуальними для нашої сьогоднішньої аудиторії".

Зусилля музею ґрунтуються на результатах дослідження, яке показало, що 44 % британців вважають, що предмети з їхніх особистих колекцій заслуговують на місце в музеї. А понад чверть (27 %) британських колекціонерів вважають, що вони краще знаються на обраному ними захопленні, ніж експерти.

Музей також шукає людей, які захоплюються взуттям Crocs, емодзі та дрег-культурі.

Музей Вікторії та Альберта (скорочено V&A) у Лондоні — найбільший у світі музей прикладного й декоративного мистецтва та дизайну, в якому зберігається постійна колекція з понад 2,27 мільйона предметів. Він був заснований у 1852 році й названий на честь королеви Вікторії та принца Альберта.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media