"Ми, наші улюбленці та війна": оголосили стрічку — відкриття кінофестивалю Doc Kyiv Fest

. Скриншот із трейлера до фільму

Команда кінофестивалю документального кіно Doc Kyiv Fest оголосила фільм-відкриття. Ним стане дебютна стрічка блогера Антона Птушкіна "Ми, наші улюбленці та війна".

Про це повідомили на сторінці фестивалю в соцмережах.

Команда зазначає, що ця стрічка — спроба поглянути на війну в Україні під іншим кутом — через стосунки людей та тварин, які стають як свідками, так і жертвами.

Головні герої фільму — коти, собаки, ведмеді, леви, лемури та єменский хамелеон на ім'я Ігор, а також і люди, що їх рятують. До стрічки залучено багато іноземців, для яких героїзм українців під час порятунку тварин став справжнім відкриттям.

Цьогоріч Doc Kyiv Fest проходитиме у Києві з 28 по 30 березня.

Стрічка "Ми, наші улюбленці та війна" створена в українсько-канадської копродукції. Робота над проєктом тривала півтора року.

"Цей фільм від початку знімався з орієнтиром на західну аудиторію, бо мені здавалося, що в Україні й так всі все знають. Але потім прийшло усвідомлення, що багато з того, що я відзняв, буде цікавим і зрозумілим саме українцям", — зазначив сам Птушкін.

Крім показу в межах кінофестивалю, стрічку можна буде подивитися на платформі Megogo, а з 4 квітня фільм вийде в український прокат.

Раніше команда оголосила перелік стрічок, які змагатимуться у національному конкурсі фестивалю. Склад журі оголосять незабаром.

Головна мета фестивалю Doc Kyiv Fest полягає в сприянні розвитку документального кіно та підтримці талановитих українських режисерів, що працюють у цьому жанрі.

Фестиваль прагне представити глядачам найкращі середньометражні документальні фільми з України та інших країн світу, а також надати можливість кінематографістам обмінятися досвідом та ідеями.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media