Аналізувати текстові файли та генерувати тези: Adobe додали нову функцію, яка працює на базі ШІ

. Фото: Adobe

Компанія Adobe випустила нового помічника AI Assistant, який працює на основі штучного інтелекту. Він вміє аналізувати текстові файли та відповідати на запитання, пов'язані з їхнім змістом.

Про це 20 лютого повідомили у блозі на сайті Adobe.

Головною особливістю помічника є можливість сканувати документи та швидко знаходити потрібну інформацію. Він також може генерувати основні тези з довгих текстових документів, створювати анотації.

Adobe заявляє, що асистент може переформатовувати документи, щоб можна було легко надіслати їх електронною поштою або додати до презентації чи звіту. Окрім PDF-файлів, помічник може працювати з усіма форматами документів, включно з Microsoft Word і PowerPoint.

Інші функції AI Assistant з'являться протягом "найближчих днів і тижнів", а згодом у помічник додадуть інші мови (зараз він працює тільки англійською).

Помічник доступний у програмах Reader і Acrobat. Англомовну версію можна уже використовувати. Протягом періоду бета-тестування асистент буде доступний на стандартному та професійному рівнях Acrobat безкоштовно.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media