Застосунок Taimi від української компанії увійшов у десятку найкращих застосунків для ЛГБТК+ за версією Forbes

Застосунок Taimi. Gaytimes

Український застосунок Taimi від компанії Appflame увійшов у десятку найкращих заcтосунків для ЛГБТК+ 2024 року за версією Forbes Health.

Про це повідомило Forbes Health.

Taimi обрали переможцем у категорії "Найкращі соціальні функції".

Taimi — це соцмережа для знайомств, розроблена спеціально для спільноти ЛГБТК+. Застосунок працює за алгоритмом, що підбирає співрозмовників, схожих за інтересами та особистісними рисами.

У Taimi користувачі можуть спілкуватися в чаті, відеодзвінках або прямих трансляціях. Окрім цього, в Taimi є функція "таємний режим", у якому можна анонімно переглядати профілі або ділитися своєю активністю з обраними користувачами. Також за бажання користувач або користувачка може приховати свою стать та орієнтацію.

Наразі застосунком користуються понад 20 мільйонів користувачів. Він співпрацював із Doja Cat, LP, Кеті Перрі та Netflix.

Серед недоліків застосунку Forbes Health виокремили обмежені можливості безкоштовної версії та складну систему оплати.

У десятку також потрапили такі застосунки для побачень, як Badoo, Grindr, Plenty of Fish, Match, OkCupid, HeeSay, HER, Stir та eHarmony. Щоб сформувати список, команда Forbes Health проаналізувала понад 5  додатків і вебсайтів для знайомств на основі різних факторів — вартість підписки, алгоритм пошуку, безпекові функції тощо.

"Знайомства можуть бути складними. А для тих, хто ідентифікує себе як ЛГБТК+, знайомство з іншими самотніми людьми зі спільноти може здаватися додатковою перешкодою. На щастя, вебсайти та додатки для онлайн-знайомств можуть полегшити пошук потенційних партнерів. Згідно з дослідженням Pew Research Center від 2022 року, 51 % геїв, лесбійок і бісексуалів, найімовірніше, спробують знайомства в інтернеті", — наголосили Forbes Health.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media