Від початку вторгнення до масових обстрілів у травні 2023: в Україні вийде артбук Сергія Майдукова "Заграва"

. Фото: Ist Publishing

Навесні у видавництві Ist Publishing друком вийде артбук ілюстратора Сергія Майдукова "Заграва" — про події від початку повномасштабного вторгнення до масованих обстрілів у травні 2023 року.

Про це художник розповів у соцмережі.

Над виданням працювали півтора року. В основі — зображення авторської щотижневої колонки художника для німецького видання Zeit Magazin. Загалом у книгу увійшли понад 70 кольорових робіт і десь 20 чорно-білих скетчів.

"Малюнки, які працюють з приватною рефлексією, перетворюються на сторінки широкомасштабної війни: перші удари по Києву, оборона Бахмута, щоденні обстріли країни весною 2023-го та зміни, які відбуваються в містах і людях",йдеться в описі книги на сайті вигадництва.

До видання також увійшла розмова журналіста Олексія Тарасова із Сергієм Майдуковим, що є продовженням їхнього діалогу з першого артбуку KYIV by Sergiy Maidukov, виданого у 2021 році.

Попередній продаж діє до 15 квітня 2024 року. Ілюстратор зазначає, що уже передзамовили "мало не чверть накладу".

Додатково створили 20 примірників артбуку з графічними роботами — оригінальними авторськими репліками.

Сторінки артбуку. Фото: Ist Publishing

Сторінки артбуку. Фото: Ist Publishing

Сторінки артбуку. Фото: Ist Publishing

Сторінки артбуку. Фото: Ist Publishing

Сергій Майдуков працює ілюстратором з 2011 року. Він співпрацює із закордонними журналами, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Wall Street Journal, The Financial Times.

Також Майдуков проілюстрував кілька книг, зокрема "Розстріляне відродження" (Основи) та 2001: A Space Odyssey (Moppet Books). Окремі його ілюстрації є в Бібліотеці Конгресу (США). Також він створив ілюстрації для книги "Російський колоніалізм" Максима Еріставі, яку відзначили у номінації "утилітарна книга" на конкурсі "Найкращий книжковий дизайн 2023".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media