Приквелу до "Дому дракона" бути? У HBO працюють над історією про підкорення Вестероса Ейгоном Таргарієном

. Фото: серіал "Дім Дракона/HBO

Над спінофом до "Гри престолів" — історією про завоювання Вестероса Ейгоном Таргарієном — працюватиме сценарист і режисер Метсон Томлін.

Про це 8 лютого заявили у The Hollywood Reporter.

У всесвіті "Гри престолів" Ейгонові завоювання належать до передісторії "Дому дракона". Це період, коли Таргарієни підкорили та об'єднали континент Вестерос.

Одне з джерел видання описало проєкт як "повернення до основ" епічного фентезійного всесвіту Джорджа Мартіна. Ідею проєкту обговорювали ще на початку минулого року.

Нині створено два серіали: "Дім дракона", другий сезон якого стартує цього літа, і A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight ("Лицар семи королівств: Лицар живоплоту"), виробництво якого починається у 2024 році, а сюжет засновано на серії повістей Мартіна "Казки про Данка та Яйце".

Метсон Томлін у минулому працював над "Бетменом" Метта Ріва, а також є співавтором сценарію майбутнього продовження — "Бетмен: Частина 2". Він також написав сценарій комікс-екшну про Кіану Рівза BRZRKR і мультсеріал "Термінатор" для Netflix.

На Новий рік автор "Гри престолів" Джордж Мартін розповів, що має три сценарії для мультфільмів, дія яких відбувається у світі "Пісні льоду та полум’я". Поки жоден із них не затверджений, але автор не втрачає надії колись їх реалізувати.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media