Переможниці нацвідбору alyona alyona & Jerry Heil підписали договір із Суспільним

alyona alyona & Jerry Heil . Фото: Тетяна Джафарова/Суспільне Культура

Суспільне Мовлення підписало договір на участь у "Євробаченні 2024" з переможницями національного відбору — alyona alyona та Jerry Heil. Дует представить Україну у шведському Мальме в травні.

За результатами голосування журі та глядачів у відборі перемогли alyona alyona & Jerry Heil із піснею Teresa & Maria. Вони отримали 21 бал — 10 від журі та 11 від глядачів, у "Дії" за них проголосували 723 297 користувачів. Загалом у голосуванні взяли участь 1 167 176 українців.

Пізніше у шоу "РанокПро" на Радіо Промінь співачки розповіли, що врахують зауваження, які отримали від членів журі на нацвідборі й дещо змінять номер.

alyona alyona зауважила, що у них із Яною (справжнє ім'я Jerry Heil) було інше бачення номера, але вони поклались на свою команду.

"Тепер ми зрозуміли, що, напевно, себе треба слухати більше. І, звичайно, ми врахуємо все, що нам сказали. Врахуємо самих себе і покажемо своє бачення", — додала вона.

Коли пройде "Євробачення"

68-й пісенний конкурс відбудеться у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали заплановані на 7 та 9 травня, а грандфінал — на 11 травня.

За результатами жеребкування півфіналів "Євробачення 2024", alyona alyona & Jerry Heil виступлять у першій частині першого півфіналу 7 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media