З продажів книги, що містить інтерв'ю зі 170 музикантами, зібрали понад 36 тисяч гривень на благодійність

. Фото: @systemnapotvora/X

Завдяки продажам книги "Польові записи України" (Ukrainian Field Notes) та VA-компіляціїVA або Various Artists — загальний реліз двох (або більше) виконавців під загальною назвою, або платівка, куди кілька виконавців надали по декілька композицій. вдалося зібрати $974 (36 669 гривень) для фонду Musicians Defend Ukraine.

Про це повідомив цифровий музичний лейбл "Система".

"Польові записи України" розпочалися у 2022 році як серія інтерв'ю з українськими музикантами для вебсайту про експериментальну музику A Closer Listen від журналіста Джанмарко Дель Ре.

"Моєю метою було дізнатися більше про українську музичну сцену, а також підкреслити музику, яка заслуговує на більш пристойну роль на міжнародній арені, і не тільки в обмеженому обсязі типу «Євробачення»", зазначав він.

Це 567-сторінкова повністю ілюстрована книга формату А5 у стилі щоденника — з кольоровими та чорно-білими фотографіями й інтерв'ю зі 170 українськими музикантами, волонтерами та режисерами, які досліджують наслідки війни.

Видання розповідає про перший рік повномасштабного вторгнення, а також про "ПТСР, переміщення, розлуку та втрати".

Фото: @systemnapotvora/X
Усіх їх об'єднує бажання розповісти про свій досвід та творити українське, попри обставини, не втрачаючи себе у цій темряві. Адже головне не втратити внутрішнє світло та не впасти духом, не допустити внутрішнього програшу, від котрого мало лишається до поразки по всіх фронтах.

Разом з книгою випустили музичний альбом із 86 треками від українських диджеїв та продюсерів. Трекліст компіляції складений у хронологічному порядку з інтерв'ю з книги, і поєднує жанри від ембієнту до класики та електроніки.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media