Народжена в Україні "Міс Японія" відмовилася від титулу: ймовірно, через стосунки з одруженим чоловіком

. Фото: slimbeautyhouse_kanada_jp/Instagram

Японка українського походження Кароліна Шийно відмовилася від титулу "Міс Японія". У місцевих медіа з'явилися подробиці її стосунків з одруженим чоловіком.

Про це пише видання Kyodo.

"Сьогодні, 5 лютого, ми отримали запит від Кароліни Шийно, яка виграла гран-прі «Міс Японія», про те, що вона хоче відмовитися від нагороди через особисті обставини. Асоціація «Міс Японія» прийняла це, і гран-прі «Міс Японія» 2024 року залишиться вакантним", — зазначили в організації.

У статті журналу Shukan Bunshun йшлося про роман дівчини з одруженим лікарем Такумою Маедою. Нібито він не сказав Кароліні, що одружений, а своєму модельному агентству Free Wave Co. вона повідомила, що припинила стосунки. Однак пізніше зізналася, що таки продовжувала зустрічатися з чоловіком.

"Мені щиро шкода за ті величезні проблеми, яких я завдала, і за зраду тих, хто мене підтримував", — заявила Шийно.

Кароліні Шийно 26 років. Вона народилася в Тернополі, але коли дівчинці було 5 років, її мати вийшла заміж за японця та переїхала. Нині Шийно живе Нагої, префектура Айті, а громадянство отримала у 2022 році.

Вона стала не лише першою переможницею конкурсу "Міс Японія", народженою за межами країни, а й найстаршою. Ця перемога викликала суперечки в японському суспільстві через етнічну належність Шийно.

Ай Вада, організаторка гран-прі конкурсу "Міс Японія", розповідала, що судді абсолютно впевнено обрали дівчину переможницею і що це "дало нам можливість переосмислити, що таке японська краса".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media