Аудіоконтент Радіо Культура став доступним на MEGOGO

Логотип спільного проєкту Радіо Культура та Megogo. Надано командою проєкту

Медіасервіс MEGOGO та Радіо Культура разом створили новий проєкт. Відтепер у вкладці "Аудіо" на платформі MEGOGO можна буде послухати художні твори з архівів радіо.

Про це йдеться в пресрелізі, наданому Суспільне Культура.

Серед каталогу контенту Радіо Культура до прослуховування віднині доступні радіодрами, проза, гостросюжетна література, документалістика та біографічні твори від таких авторів як:

"Наразі каталог налічує 85 одиниць контенту та поступово розширюватиметься. Мобільний застосунок MEGOGO стане ключовим інструментом для зручного доступу до каталогу Радіо Культура, а пізніше його доповнить М-плейліст на сервісі. Послухати твори можна безоплатно в застосунку MEGOGO у розділі «Аудіо»", — обіцяють у команді проєкту.

За словами менеджерки MEGOGO Audio Катерини Котвіцької, співпраця сервісу та радіо визначає новий рівень взаємодії між лінійним виробником та ОТТ/стримінговим сервісом.

"Початок співпраці з MEGOGO — це нагода зібрати й запропонувати вашій увазі кураторську добірку наших знакових аудіо. Особливістю колекції від Радіо Культура є виняткова колекція голосів, які озвучують запропоновані твори — все це зірки українських театру та кіно", — додала виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

Більше про MEGOGO

MEGOGO – це один із найбільших у Східній Європі медіасервісів для перегляду відео, TV та прослуховування аудіо, створений у 2011 році. Тут зібрані десятки тисяч одиниць контенту: телеканали; фільми, серіали, мультфільми та ігри; зйомки від блогерів; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс транслює спортивні події.

Сервіс доступний на телевізорах із функцією Smart TV, медіаплеєрах, приставках Apple TV, Android TV, на ігрових консолях, смартфонах і планшетах на базі iOS і Android. Також має вебверсію.

MEGOGO Audio — створений у грудні 2019 року напрям MEGOGO, в складі якого понад 1 000 аудіокниг та 30 000 випусків подкастів, частина з яких власного виробництва. Більшість аудіокниг доступні за основною підпискою, а деякі — у поштучному продажі за аналогією до фільмових прем'єр.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media