На стримінговій платформі HBO Europe з'явиться український фільм "Як там Катя?" Крістіни Тинькевич

. Фото: ДержКіно України/Facebook

Стримінговий сервіс HBO Europe придбав стрічку української режисерки Крістіни Тинькевич "Як там Катя?". Там його можна буде подивитися після закінчення українського та міжнародного прокату.

Про це розповіла команда фільму в соцмережах.

"Як там Катя?" розповідає про лікарку швидкої допомоги, яка шукає справедливості. Це режисерський дебют Крістіни Тинькевич у повному метрі.

Кінодистриб'ютор, компанія Adastra Cinema, зазначає: ця покупка є сигналом, що українські митці можуть конкурувати на міжнародних ринках.

"HBO надпотужний та престижний бренд. Його кураторський вибір завжди є гарантією якості для глядача. Маю за честь те, що нашу стрічку покажуть разом із роботами визнаних світових митців", — додає сама режисерка.

Стрічка з'явиться на платформі після міжнародного та національного прокату. В Україні фільм можна буде подивитися уже 25 січня.

Світова прем'єра відбулась на кінофестивалі у Локарно в конкурсній програмі Concorso Cineasti del presente. Там фільм отримав спеціальний приз журі Ciné+ та нагороду за найкращу акторську гру для Анастасії Карпенко, яка зіграла роль Анни.

Загалом фільм побачили глядачі на понад 30 кінофестивалях по всьому світу, зокрема у Салоніках (Thessaloniki International Film Festival), на Фестивалі європейського кіно у Севільї (Seville European Film Festival), Стокгольмському міжнародному кінофестивалі (Stockholm International Film Festival) та багатьох інших.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media