У світі серії коміксів BRZRKR: Кіану Рівз випустить спільну книжку з письменником Чайна М'євілем

. Колаж Суспільне Культура. Фото: Steve Jennings/WireImage, penguinrandomca/Instagram, David Levenson/Getty Images

Актор Кіану Рівз та письменник Чайна Том М'євіль випустять спільний роман The Book of Elsewhere. Він вийде у липні 2024 року у видавництві Del Rey Books.

Про це видавництво повідомило у соцмережах 10 січня.

Дія роману розгортається у світі створеної Рівзом серії коміксів BRZRKR, які він створив разом з письменником Меттом Кіндтом і художником Роном Гарні. У книзі йтиметься про безсмертного воїна, який протягом тисячоліть шукає ключ до свого безсмертя (і, можливо, спосіб звільнитися від нього).

Роман має вийти 23 липня.

Рівз сказав, що працювати з М'євілем було "надзвичайно".

"Чайна зробив саме те, на що я сподівався — він прийшов з чіткою архітектурою історії і тим, як він хотів пограти зі світом BRZRKR, світом, який я так люблю. Я був у захваті від його бачення і вважаю за честь бути частиною цього спільного процесу",зазначив актор.

Чайна М'євіль відомий за романами "Місто і місто", "Посольське містечко" та "Станція Пердідо-стріт". Його твори були відзначені преміями World Fantasy, Г'юго та Артура Кларка (він єдиний письменник, який тричі отримував нагороду за наукову фантастику). Серед його нон-фікшн робіт — дослідження міжнародного права та історії російської революції.

"Іноді найкращі ігри це ті, в які ви граєте з чужими іграшками, сказав М'євіль про співпрацю. — Для мене було честю, шоком і захопленням, коли Кіану запросив мене пограти. Але я ніколи не міг передбачити, наскільки щедрим він буде до іграшок, на створення яких витратив стільки часу".

Одночасно буде випущено аудіовидання від Penguin Random House Audio.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media