Видавництво додрукує ще наклад збірки загиблого на фронті поета Максима Кривцова

.

Видавництво "Наш Формат" додрукує новий тираж книги поета і військового Максима Кривцова "Вірші з бійниці", її уже можна передзамовити. Кривцов загинув на фронті 7 січня.

Про це повідомили у соцмережах видавництва.

"Він дуже хотів видати збірку і боявся, що може не встигнути зробити це за життя. А коли книжка вже була в друкарні, ділився з редакцією ідеями наступних збірок. Пам'ять про Максима збережеться у його віршах", — йдеться у повідомленні.

У видавництві розповіли, що всі кошти від продажу теперішнього і майбутніх накладів, а також електронних примірників збірки перераховуватимуть родині Кривцова та громадській організації "Реформація" на просвітницькі книжкові проєкти для військових.

Перший наклад книжки становив 1500 примірників, частину видавництво відправило передзамовникам, а решту придбали після новини про загибель Кривцова. Другий тираж збірки очікують у середині лютого.

Передзамовити книжку можна за посиланням.

Видавництво додрукує новий наклад збірки загиблого на фронті поета Максима Кривцова. Фото: з фейсбуку Любка Дереша

Книгу Кривцова можна передзамовити на сайті видавництва. Скриншот із сайту видавництва "Наш Формат"

У видавництві додали, що окрім власне текстів у книзі вміщені плівкові фото, які робив сам поет: "Ми дуже хотіли, щоб читач побачив не тільки військового поета, а й митця з тонкою душевною конструкцією і поглядом художника. Він хотів відкритися читачеві і взаємодіяти з ним, тож написав про себе так, ніби це анкета в тіндері. А ще придумав додати в книжці сторінки, де читач намалює його вірша чи напише свого".

Максим Кривцов пішов на війну добровольцем у 2014 році. Також працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників війни на Донбасі та у Veteran Hub. Після повномасштабного вторгнення у лютому 2022-го повернувся до лав ЗСУ. Продовжував писати вірші та прозу. Мав незавершений роман.

Поезія Максима Кривцова звучала у межах проєкту Радіо Промінь "День, якого не повинно бути".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media